ВИЦ

Некој скаржав човек прашува таксист:
-За колку ке ме возиш од автобуска до центар?
-За 60 денари
-А за багажот колку треба да платам?-Тоа е бесплатно.
-Е па супер, однеси ми ги торбиве до трговски, а јас пешки ке дојдам.

ТОП ВИДЕО

За младиот човек Албанец кој вели дека доаѓа од Македонија, мислиме дека се преправа и глуми, затоа што така изгледа, а ако сето ова е оригинално, тогаш одлично излегло интервјуто...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

LIVESCORE.in

Еден Американец решил да се збогува од својот специјален примерок на Југо и да го објави на &bdqu...
Американската пејачка Ники Минаж заедно со своите колешки Аријана Гранде и Џеси Џеј снимала спот ...
Американската пејачка Џенифер Лопез секогаш го користи својот адут од ракав кога треба да го прет...
Велибор Џаровски, познатиот спортски и естраден менаџер тврди дека српската јавна сцена е преполн...
Чарлс Вак, инструкторот за гаѓање од САД, починал откако бил случајно ранет...
Ретко кој би го облекол она што пејачката Мараја Кери го носи, затоа што според неа нема правила ...
Носењето на проѕирна облека не е ништо ново, но избегнувањето на градник под таква гардероба не е...
Ќерка и на Тамара Еклстоун, Софија, е веќе искусна патничка и вистинска трендсетерка на Instagram...
Згодната Колумбијка ја сакаат и жените и мажите, која е една од најубавите жени на светот...
Телефонот сигурно е паметен, но жената што се фотографира очигледно не е...
Ако сте љубител на фотографии ќе ја искористите секоја шанса за „фаќање на моментот“....
Instagram вчера објави посебна апликација за снимање на видео, односно timelapse видео со стабил...
Ако некогаш ве пецнала струја сигурно знаете отприлика какво е чувството...
Можеби нема да верувате дека постојат овие места, се додека не ги погледнете со своите сопствени ...
Фати го моментот сега, а потоа ќе добиеш одлични фотографии вредни за восхит...
Сигурно на повеќето луѓе им се случило некој да им украде велосипед, но не грижете се, тоа ќе бид...
Ако одржувате орална хигиена, но сепак имате лош здив, обидете се да го отстраните со помош на ов...
Влакнестите мажи повеќе не се во мода, дури и кога е интимното подрачје во прашање...
Иако си замина одеднаш, на сите ќе им остане во убаво сеќавање...
Кога се глумците во прашање, секогаш може да очекувате зафрканции, ништо друго на доделувањето на...
Актерката Лив Тајлер не можела да ја сокрие љубовта према својот дечко Дејв Гарднер во Форментере...
Годишните одмори веќе привршуваат, но тоа не значи дека треба да се збогувате со вашиот темен тен...

24FUDBAL.com.mk

Новото засилување на Баерн Минхен, Мехди Бенатиа вели дека трансферот во...
Според Gazzetta Dello Sport, Манчестер Јунајтед и Јувентус се договориле ...
Барселона и Сао Пауло постигнаа согласност за преселна на Даглас на Камп...
Тренерот на Бешикташ, Славен Билиќ е оптимист во пресрет на реванш дуелот...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2
Inflate Us 2

Hot & Sexy

Црвената и црната се најсекси бои, затоа Венди е облечена во црно со цел да го прив...
Девојката со големи облини е вистинска фантазија за мажите, едноставно совршена е.....
Даниела е тип на жена на која нема шанси да останете рамнодушни кога ќе ја видите, ...