ВИЦ

Некој пензионер барал да му биде исплатена поголема пензија, затоа што им помагал на партизаните.- Е убо, му викаат, како си помагал кога во тоа време си бил дете??- Епа така,
вика, им носев храна на партизаните.- И, што ти викаа кога ке им однесеше??- Dankeshen!!

ТОП ВИДЕО

Сакајќи да биде оригинална, оваа девојка се качила на коњ и се полила со кофа вода, а тоа што следува погледнете го на видеото...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

LIVESCORE.in

Ретко која возрасна личност може да замисли да го започне денот особено во понеделник, без барем ...
Како и сите други девојчиња ја интересирале бебиња кога била мала, а на оваа фотографија никој не...
Зоната на женското тело, која го зголемува сексуалното задоволство е многу поголема од една точка...
Доколку одите на забава или на нова работа, секогаш е важен првиот впечаток, доколку никого не по...
Помеѓу познатите има такви кои што се циции, но постојат и оние што даваат многу. Овие се најдобр...
Ако немате доволно мотивација да вежбате на отворен простор, овие девојки од Instagram ќе ве насо...
Сите го познаваат славниот Џим Кери од малите екрани, кој е најмногу познат по улогите на Ејс Ве...
Кучето е најверниот пријател на човекот и познат чувар на куќата...
Овој зелен пијалок лесно се подготвува, поради кој метаболизмот ќе ви биде крајно благодарен...
Русите отсекогаш биле познати по скандалите поради пиењето на големи количества на вотка...
Изградбата на огромниот кампус на Apple, кого некои го нарекуваат и „mothership“, ве...
10-годишниот Кинез со нож го пресекол безбедносното јаже на работник што работел на висина...
Шремптон е шкотски мачор со спуштени уши кој седи исправено и кој го „освои“ Instagra...
Како и секое друго животно, така и на мајмунот му доаѓа сексуална желба...
Ова е „Vip Beach Masters 2014“, првенство на Србија во одбојка на песок...
Имаше едно куче кое сакаше да трча по возови, а постои и ова кое обожава ауспух...
Малата Олива го поминува ова лето читајќи на плажа во Калифорнија...
Што и да облечат, веднаш станува во мода, бидејќи секогаш се беспрекорно облечени - и на јавни на...
Не шокира што се уште не престанува со топлес позите, а од друга страна и не сме изненадени биде...
Главна цел на сите жени е да се во топ форма и да изгледаат згодни, но Квин Латифа ужива и се при...
Џенифер Анистон е позната по својот опуштен стил на облекување, кој изгледа многу лежерно, но ак...
Кога врската трае долго, животот добива поинаков облик, односно врската навлегува во рутина...

24FUDBAL.com.mk

Иако се чинеше дека само формалност останува за трансферот на Горан Попо...
Реал Сосиедад му одржа лекција на европскиот шампион победувајќи го со 4...
Горан Пандев заедно со Блерим Џемаили утрово пристигнаа во Истанбул, дуо...
Вардар со 4-1 го доби дерби натпреварот против Металург, Ренова со 2-1 ј...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2
Inflate Us 2

Hot & Sexy

Самиот факт што Лејла Лучијано е фитнес манекенка, кажува дека ќе го привлече вашио...
Досега видовме секакви девојки, само уште овој креативен потег не сме го виделе. Са...
Внимавајте пред да почнете да го гледате видеото, бидејќи во моментот кога оваа ќе ...