ВИЦ

Мујо влегува во спалната соба цел возбуден. - Брзо Фато, облекувај се, куќата гори! Се чул глас од орманот:- Спасувајте го мебелот! Спасувајте го мебелот!

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ЕротскиПреполн градски автобус. До вратата стои бабичка и ги држи торбите во раце. Се доближува до неа млада девојка и ја прашува:
- Бабо, ќе се симнуваш?
- Ќерко, зборувај правилно. Од к*р се симнува, а од автобус се излегува!


- Тато, како сум дошол на овој свет?
- Штркот те донесе сине.
- Е значи стварно... од толку жени, ти штрк си нашол да е*еш!


- Драги утре ми е роденден!
- Одлично! Имаш ли некаква желба?
- Имам,почнува на "С",а завршува на "ЕКС".
- Ајде мајке ти, па ти си луда.
- Што ќе ти СИПУРЕКС?!


- Како се викаш?
- Десанка.
- Аааа, затоа си вака надркана.


- Ајде сoблечи се, не срами се.
- Абе дoктoрке првo мaлце дa се пoбaцувaме.


Маж од балкон им се дере на децата доле што играат пред зграда:
- Ако не престанете да викате ќе ви ебам мамето на сите по ред.

Од друг балкон се јавува женски глас:
- Тој плавиот со витканата коса е мој. Тој најмногу вика...


На одмор, на море се запознале дечко и девојка. Првата вечер тој ја допирал по раката. Втората по рамото. Таа:
- Што мислиш ти, дека јас сум дојдена тука на неколку
месеци ли?!


- Каде си?
- На гинеколог.
- Кажи му да не се опушта многу таму.


Девојка и приоѓа на старица во полн автобус:
- Бабо, се симнувате ли?
- Дете, од к*р може да се симне, а од автобус се излегува.


Хотлајн за политичари:

- Сега... полека... седнуваш на министерската фотеља...


Страница 1 од 73


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...