ВИЦ

Зошто плавуша ги фрка лековите во море?

- Оти пишува PLIVA.

ТОП ВИДЕО

Двајца ограбувачи се обиделе да му ја преземат колата на човекот, кој бил полицаец надвор од должност. Човекот ги застрелал на лице место да се одбрани...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ЕротскиЌерката:
- Мамо, одам со дечко ми во соба.
- Ок душо, само немојте да правите нешто глупаво!

Влегуваат и после некое време се слуша:
- Бејби, бејби, бејби, ооооохххх!

Мајката трчи во собата:
- Што правите?!
- Мамо се сексаме, излези!!!
- Уф фала му на Господа, мислев дека слушате Џастин Бибер.

Се враќа мажот дома и вели на жена му:
- Ти купив Кафетин!
- А зошто ќе ми е Кафетин, не ме боли глава?!
- Тука те чекав... соблекувај се!

Му носи малиот Трпе на дедо му една таблета Вијагра. Дедо му изненаден го прашува:
- Внучко што е ова?
- Абе дедо, земи ја оваа таблетка и со баба ќе бидеш како пред 30 години.
- Ако е навистина така, утре имаш 100 евра од мене!

Следниот ден дедото му дава на Трпе 1100 евра...
- Абе дедо, нели се договоривме 100 евра?
- Да де, ама 1000-те евра се од баба ти.

На крајот на состанокот шефот прашува:
- Има ли некои прашања???

Работникот:
- Имам јас шефе! Да те прашам шефе е*еш ли ти било што, освен нас?

„Ја изневерил нејзината доверба и раскинале...“

- Кажи е*ел друга бе сестро, немој да не мачиш со поезија.

Џокица го прашува татко му:
- Тато, што е тоа импотенција?
- Сине, тоа е кога се обидуваш да играш пикадо со варени шпагети.

- Попе, за време на постот... дали е дозволено... жена?
- Дозволено е... само да не е мрсна.

Се извинувам госпоѓо, ќе се напиете ли еден пијалок, јас честам!?
- Не, благодарам, алкохолот не е добар за моите нозе.
- Ах, жалам! Сигурно ви потекуваат?
- Не! Ми се рашируваат!

- Тате, дај пари за презервативи?
- Бегај бе, не давам! Си сакам внуци...

Купил Мујо вијагра, си оди дома, jа пие, му се дига, ама таман Фата да се соблече гола, му паднал, а оваа го прашува:
- Еееее.... што му е сега?
- Џабе вијаграта Фато, те позна...

Страница 10 од 66

24FUDBAL.com.mk

Агентот на Марио Балотели, Мино Раиола вели дека напаѓачот дефинитивно ќе о...
Тренерот на Наполи, Рафа Бенитез потврди дека заминува од Сан Паоло по дуел...
Македонскиот селектор, Љубинко Друловиќ го соопшти составот на фудбалери н...
Офанзивниот фудбалер на Арсенал, Алексис Санчез вели дека се чуствува како...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојките на плажата се снимани со одлични камери и графиката ви овозможува да ги гле...
Прекрасните девојки не носат градници, а се обидуваат да ги покријат бујните гради со...
Новата реклама на производителот за секси долна облека „Coco de Mer“ е прогласена за ...