ВИЦ

Разговараат двајца пријатели: -Ми треба нов работник - продавач, да не си заинтересиран?-Да, а колкава е плататa? -Па, на почеток 300-400 Евра, а покасно околу 600 Евра -Е па тогаш, јас ке дојдам покасно!

ТОП ВИДЕО

Оваа жена со психолошки проблеми тврдела дека нејзиното бебе го обземале зли духови, па така го носела гола во црква...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ЕротскиБаба на лекар

Доаѓа некоја баба кај лекар:
- "Бабо, што ве мачи?"
- "Имам 73 години а девица сум."
- "Како девица кога сте имале тројца мажи?"
- "Па така убаво: првиот беше пекар, па ме месеше
вториот беше слаткар, па постојано ме лижеше
а третиот беше политичар, и само ветуваше!"

Oмилена поза

Разговараа Англичанец, Французин и Македонец за омилената поза во сексот.
Англичанецот:
- "Јас сакам од горе, да можам да го гледам нејзиното убаво лице!"
Французинот:
- "Јас сакам од долу, да и ги гледам градите!"
Македонецот:
- "Jас сакам позади, за да гледам натпревар!"

Песна за секс

Перица и вели на наставничката:
- "Напишав песна за сексот."
- "Хмм...Перица..аајде добро, да слушнеме."
- "Станувам рано, одам на училиште, учам, малку си играм, пак учам, спијам и се така повторно..."
- "И добро, каде е овде сексот?"
- "Па песната се вика 'Е*ати животот!'"

Ризик за смрт

Докторот го советува дедото:
- "Господине, со сета почит, вие имате 92 години а вашата девојка само 20. Мора да знаете дека секој сексуален однос со себе носи ризик на смрт!"
А дедото:
- "Ма кој ја е*е, нека цркне!"

Како е најлесно да се скарате со жена

Ноќ е. Мажот и жената во кревет. Мажот:
- "Дали си расположена за секс?"
Жената(поспано):
- "Не можам, уморна сум, а и главата ме боли."
Мажот:
- "Спиј си ти, јас зборувам на телефон."

Секс во бракот

Некоја жена ги омажила своите ќерки во ист ден. На разделбата им вели:
- "Пишете ми како ви е во браков, а наместо зборот секс, напишете колачи, за да не дознае татко ви."
После некое време најстарата ќерка пишува:
- "Драги мама и тато, мене во бракот ми е убаво, но колачи слабо, еднаш неделно."
Следниот ден пишува другата ќерка:
- "Драги родители, јас живеам како во бајка, имам се што ќе посакам, а колачи само еднаш месечно".
И на крај доаѓа писмо од најмладата ќерка:
- "Драги мама и тато, мојот маж и јас немаме речиси ништо и едвај иамме за храна. Но затоа колачи има секој ден. Ако нема колачи, мојот маж ја лиже тепсијата, а јас лажицата".

Прво сексуално искуство

Синот доаѓа од град и му вели на својот татко:
- "Тато, тато, го доживеав своето прво сексуално искуство!"
- "Браво сине, седи и раскажи како беше..."
- "Тато, не можам да седнам..."

Клуч од рајот

Малиот Перица го прашува татко му:
- "Тато, тато, што има мама меѓу нозете?"
- "Рај, сине, рај!"
- "А ти, тато, што имаш меѓу нозете?"
- "Јас го имам клучот за рајот."
На тоа Перица:
- "Тато, мора под итно да го промениш клучот, комшијата веќе направил копија."

Тато и комшивка

Малиот Перица ги фатил татко му и комшивката и тоа додека таа му го пушела. Брзо оди дома и и раскажува се на мајка си. Таа бесна му вели:
- "Перица, вечерва, кога ќе дојдат гостите, кажи го тоа пред сите за го засрамиме татко ти!"
Дошле сите гости вечерва и Перица почнал:
- "Драги гости, денес го фатив тато и комшивката додека таа...мама, мама, како се викаше тоа што ти му го правиш на поштарот?"

Непријатен момент

- "Сине што правиш во ВЦ?"
- "Мијам заби."
- "Веќе половина час?"
- "Па ги мијам темелно."
- "А што тропа?"
- "Па силно ги мијам, да светнат..."
- "А што така стенка?"
- "Д*кам бе бабо, аман, ама си досадна..."

Страница 10 од 62

24FUDBAL.com.mk

Иако стадионот исклучително ретко се полни, ФФМ одреди високи цени за на...
Никола Димитровски и Кристијан Тасески 11. годишни јуниори уште еднаш ус...
Голманот на Сао Пауло, Рожерио Сени го надмина успехот на Рајан Гигс и ст...
Доцна синоќа беа доделени наградите за најдобрите во Примера од минатата...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2
Inflate Us 2

Hot & Sexy

Касандра Спањоло е неодолива со црна и секси долна облека во кревет...
Намерно објавивме видео со топлес од девојка со вакво совршено тело, за да се стопл...
Доволно е Џенифер само да ве погледне, а потоа следува најдоброто од нејзиното тело...