Четврток, 28 Април 2016 05:49 Филм
Натали Портман е опасната Џејн

„Опасната Џејн“ или „Jane Got a Gun“ е новиот американски вестерн филм, во кој главна улога е добитничката на Оскар, Натали Портман...Џејн Хамонд е на чекор до средување на својот живот со мажот Бил. Меѓутоа, кога нејзиниот сопруг повторно ќе се соочи со опасна банда, Џејн станува опасна каубојка за доброто на нејзиното семејство.

Освен Натали Портман, во филмот играат и Хуан МекГрегор, Џоел Еџертон и Ное Емерик, во режија на Гевин О`Конор.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...