Понеделник, 08 Август 2016 11:01 Филм
Кои требало да ги глумат Џек и Роуз во Титаник?

Обожавателите на Титаник не би можеле ниту да замислат како би изгледал филмот без Леонардо ДиКаприо и Кејт Винслет...Филмската реализација од 1997 година, кој ги собори сите рекорди на гледаност во светските кина, имала и други кандидати за главните улоги.На кастингот во 1996 година биле кандидати и Метју МекКонаги и Гвинет Палтроу, за кои навивал главниот режисер на филмот Џејмс Камерон од студиото „20th Century Fox“, но сепак на крај се одлучиле за легендарните Лео и Кејт.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...