ВИЦ

Мујо му се жали на Хасо:

- Замисли каква е оваа мојава расипана!

- Зошто?

- Па се враќам од пат и и пратив писмо дека ќе си дојдам, а сепак ја фатив со швалерот!

После кратко молчење, Мујо замислено вели:

- Па можеби и не е толку расипана, можеби не го добила писмото...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 26 Август 2016 10:26 Филм
Филмот со руските „Суперхерои“ ќе биде хит!

Барале суперхерои од цел Советски Сојуз за да се борат против злонамерниците...Заборавете ги Супермен и Бетмен, ова се новите легендарни руски „Суперхерои“. Русите дефинитивно знаат како да направат филм.

„Суперхерои“ ќе излезе во февруари 2017 година, погледнете го трејлерот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...