Недела, 02 Април 2017 19:04 Филм
Слаткото бебе од „Погледни кој зборува“ сега е згоден фраер
Се сеќавате ли на малиот од популарната комедија „Погледни кој зборува“...Малиот Мајки имаше позајмен глас од Брус Вилис, а слаткото бебе од Алабама денес е возрасен маж, кој има три деца и работи во Волт Дизни.Откако играше со Џон Траволта и Кристи Али, Џејкоб проба да пее, да глуми и да танцува, а сега работи како аниматор во Дизниевиот тематски парк во Флорида.Тој течно зборува јапонски, живее со сопругата Ени и нивните три деца, Кристина, Метју и Џошуа. Џејкоб денес има 39 години, возрасен е и згоден маж.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...