Четврток, 08 Јуни 2017 10:15 Филм
Чендлер е против снимање на нова серија „Пријатели“
Метју Пери, во улога на Чендлер од култната серија „Пријатели“, не сака да се снима нова серија...Актерот вели дека има кошмари од помислата дека „Пријатели“ би имале ново продолжение.

„Кога ќе заспијам, имам кошмари, сонувам дека ги снимаме Пријатели повторно и дека никој не се интересира за новата серија. Ќе направиме цела серија, ќе се вратиме и никој нема да се интересира. Целата работа е во тоа што постигнавме нешто големо. Нешто што не можеме да го победиме. Зошто тогаш да се обидуваме да го правиме тоа повторно?“, вели Метју Пери.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...