ВИЦ

Тешка баба

Разговараат две баби и едната ја прашува другата:
- "Колку си тешка?"
- "Со наочари - 78 кг!"
- "А без наочари?"
- "Е без наочари не ја гледам вагата..."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 21 Јуни 2017 10:56 Филм
Важна порака на ДиКаприо од „Титаник“

Леонардо ДиКаприо упати многу важна порака кон сите на филмот Титаник...Во моментот кога тој ја кажа оваа порака, Роуз беше видно импресионирана од неговиот слободен ум. Тој вели дека постојано патува и дека треба секој момент да се искористи во животот и да се дише со полни плеќи.

Вели дека до вчера спиел под мостот, а сега пие скап шампањ и седи со богати луѓе:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џенифер Лоренс е една од најплатените и најмногу барана актерка...
Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...