ВИЦ

Обама, Путин и плавуша разговараат.
Путин рекол:
- Ние бевме први во вселената!
Обама рекол:
- Ние бевме први на месечината!
Плавушата се јавила:
- Ние ќе бидеме први на сонцето!
Обама и Путин се насмеале и рекле:
- Не може да се слета на сонцето, ќе изгорите!
Тогаш плавушата одговорила:
- Ние не сме глупави, ќе одиме ноќе!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 27 Јули 2017 11:09 Филм
Меколи Калкин од „Сам дома“ конечно изгледа подобро
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...Кога детето порасна, настанаа проблеми со дрога и алкохол. Се разбира, притисокот и славата од сето она што му се случуваше, оставија лоши последици.Сега конечно Меколи изгледа добро, што може да се забележи и на фотографиите. Сега сите велат дека изгледа многу подобро, во смисла на тоа што сигурно закрепнува. Затоа треба да се контролираме кога ни оди добро во животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џенифер Лоренс е една од најплатените и најмногу барана актерка...
Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...