ВИЦ

Баба му на мали Џокица му го земала точакот и тргнува надвор. Таман на врата ја сопира Џокица и и вели:
-Каде бабо со мојот точак ?
-Ќе одам на гробишта
-А кој ќе ми го врати мене точакот ?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 22 Септември 2017 18:52 Филм
Како денес изгледа Сара Конор од Терминатор
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...И после снимањето на вториот дел, откако поминаа 26 години, само двата дела останаа популарни и омилени за публиката. Поновите делови не ги добија симпатиите од публиката. Во шестиот дел што сега се снима, повторно ќе ја гледаме Линда Хамилтон, во улога на Сара Конор.

Линда се претвори во вистински секс симбол откако се појави на филмот, па така жените почнаа да се потат во теретана за да го доведат своето тело во топ форма како нејзината. Самата Линда велеше дека со напорно вежбање го обликувала телото. Линда наскоро полни 61 година, а еве како изгледа моментално на филмското платно:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џенифер Лоренс е една од најплатените и најмногу барана актерка...
Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...