ВИЦ

Грч

Некаде на море на преполна плажа мајката го предупредува своето синче коe штотуку влегло во водата:
- "Ивица, немој да одиш на многу длабоко, да не те фати грч!"
Слушнала плавуша која се сончала во близина па и таа го предупредува својот син:
- "Перица, немој да одиш на длабоко, таму има грчеви!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 12 Јануари 2018 18:34 Филм
Тој е најдобар глумец на сите времиња

Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од познатата дигитална аналитична куќа Ranker од Лос Анџелес...


За Том Хенкс гласале 1,1 милион фанови, а преостанатиот дел со списокот најдобри глумци на сите времиња изгледа вака:

1. Том Хенкс
2. Бет Дејвис
3. Марлон Брандо
4. Џејмс Стјуарт
5. Кетрин Хепберн
6. Роберт де Ниро
7. Џек Николсон
8. Морган Фриман
9. Ентони Хопкинс
10. Дастин Хофман

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џенифер Лоренс е една од најплатените и најмногу барана актерка...
Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...