ВИЦ

Отвориле кафана веднаш до црквата и ја нарекле "MИР". Така кога свештеникот ќе ја заврши мисата, на пристуните ќе им каже: "Одете во мир..."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
Поради неговите значајни улоги во акциони филмови, Џејсон Стејтам смета дека треба да се воведе...
Првата сапуница настанала во 1950 година, во бразилско - мексиканско - кубанска копродукција, ко...
Фантастичниот Роберт де Ниро брилирал во улогата на Вито Корлеоне во филмот "Кум 2", поради кого ...
Ја препознавате оваа млада дама? Таа е холивудска актерка, која уште од мала сакала да стане мане...
Новиот филм на Дизни, кој се базира на митската приказна за „Заспаната убавица“ прис...
Холивудскиот кршач на срца, Чарли Шин, му подал рака за помирување преку Твитер на поранешниот ше...
На овој ден пред 20 години починал легендарниот актер Драгомир Бојаниќ Гидра, кого публиката и к...
Долгоочекуваното продолжение на Хобит, наречен "Уништувањето на Смауг", наскоро ќе се појави во к...
Сакате мотори? Уживате во возење велосипед? Ако одговоривте потврдно, тогаш дефинитивно имаме неш...
Саманта Џонс во младите денови изгледа одлично...
Холивудската ѕвезда Селма Хаек за време на снимање на филм покажала малку повеќе отколку што треб...
Добивме нов Кристијан Греј...
Над 45 поранешни девојки на Бонд позираа пред објективот на познати фотографи во рамките на нова ...
Двајцата најголеми холивудски акциони филмски легенди, Силвестер Сталоне и Арнолд Шварценегер не ...
Фаталната актерка Скарлет Јохансон во новиот филм „Her“ е во улога на оперативниот си...
Јутуб каналот Bad Lip Reading кој се занимава со синхронизација на разни клипови, овој пат одлучи...
Страница 9 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...