ВИЦ

Началникот секое утро праќал еден од џандарите да му купува весник и на
типов му скиснало и купил едно 20-30 исти и секој ден му давал по еден
на началникот...Еден ден влегува џандаров кај началникот овој со
весникот во рака и му вика:
- Вид глуп човек...И после ние џандарите сме биле глупи...Еве овој истиов човек веќе две недели удира во исто
дрво.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
Кога го заменил Чарли Шин во серијата "Два и пол мажи", Ештон Качер повторно станал прв на листа...
Една од најпопуларните игри во моментов во целиот свет - "Angry Burds", ќе биде снимена на филм.....
Обожавател на популарната серија „Breaking Bad“ не се штедел со пари за да стане соп...
Поминале 20-години од издавањето на првата епизода на серијата "Dosie Х" со познатите детективи М...
Ако и припаѓате на генерацијата од 80-тите години, тогаш сигурно го гледавте филмот „Big&l...
Контроверзниот дански режисер, Ларс фон Трир предизвика големо внимание со најавата за неговиот ...
Авиокомпанијата KLM им дала подарок на 300 деца, кој никогаш нема да го заборават...
Во првата недела на масовните екрани во САД и Канада драмата од земјиниот космос "Гравитација" ("...
Кој би помислил дека жешката Латинка Џенифер Лопез има проблем со самодовербата...
Ова се хероите на "American Hustle"!...
Познатиот филмски режисер за паранормални појави, Гилермо дел Торо, ги покажа своите способности...
Брет Пит е како виното - колку е постар толку е подобар...
Славната актерка и ѕвезда на латино-американската серија "Есмералда", Летисија Калдерон е тежок з...
Во прашање е актер и мајстор за боречки вештини, роден пред 59 години во Хонг Конг...
Момчето кое со неговиот изглед речиси цела планета ја остава без здив, Бурак Ожчивит (29), вели ...
Мажот кој ја импресионира целата планета, Марио Касас, неочекувано се најде во ситуација со геј в...
Страница 10 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...