ВИЦ

Во кафич една плавуша му вика на некој дечко:
- Извини да не имаш цигари?
- Не, ама имам саат!
- Па, не се пуши саат.
- Па добро, пуши пола саат.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
На YouTube се појави трејлерот за најновиот филм на актерот Робин Вилијамс, кој почина минатата год...
Вака реагирале шокираните фанови во последата епизода од мегапопуларната серија „Игра на престоли“....
Кон крајот на годината пристигнува филмот "Марсовец" (The Martin) во театрите, снимен под режисерс...
Популарната книга, трилогијата "Педесет нијанси на сиво", од британската писателка, Е.Л.Џејмс, го ...
Откако беше објавено дека ISS е опремен со кафе и моментот беше одбележан со селфи фотографија, ек...
Секогаш кога се позајмуваат гласови на цртани ликови или во синхронизиран филм, првото нешто што с...
Силвестер Сталоне спаѓа во најголемите холивудски крвопролевачи и тој во својата кариера убил 539 л...
Минатата недела се објавени четири епизоди од новата сезона на серијата „Игра на престоли“ на торе...
Постарите генерации се инспирираа од нивното херојство затоа што секогаш го спасуваа светот...
Рајан Гослинг преговара за главната улога во продолжението на култниот SF филм „Blade Runner“...
Fast & Furious 7 заработи 800 милиони долари и стана филм си најголема заработка во првите 10 ...
Конечно е објавено кога ќе се појави новото остварување во кината, кое се однесува за животот на е...
Третиот најпопуларен филмски серијал во историјата „Ѕвездени војни“ наскоро ќе биде достапен за ко...
Елизабет Беркли стекна слава во 90-те во контроверзниот филм „Showgirls”, за кој доби...
Излезе нов документарен филм за поранешниот популарен македонски пејач, Тоше Проески...
Излезе популарна пародија иснпирирана од филмот „50 нијанси сиво“...
Страница 3 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...