ВИЦ

Се враќа гинеколог уморен од работа, кога излегува пред него се појавува млада циганка и му вели:
- Еј, фраер, сакаш ли да ти ја покажам пи*ката за 500 денари?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
Продуцентите ги „честат“ сите обожаватели на филмот „50 нијанси сиво“, с...
Филмот „Стив Џобс“ се снима под палката на „Universal Pictures“, една од ...
Актерката со најубавата насмевка во Холивуд, Џулија Робертс, овие денови работи на снимањето на ...
Сигурни сме дека со нетрпение го прикажувањето на „50 нијанси сива“ во кино...
Будалата што го игра Роан Аткинсон, ќе се појави во краток скеч, кој ќе се прикаже на 13 март... ...
Група туристи се изненадиле кога се пресретнале со големата ѕвезда на познатите скали во Филаделф...
Deadline reports наведува дека телевизиската мрежа Fox се обидува да ја оживее научно-фантастичн...
Серијата "Beverli Hils 90210" беше најголем хит во 90-те години...
Оваа филмска екранизација на делото „50 нијанси сива“ ќе започне со прикажување во ре...
Sony одлучи овој филм комедија да го повлече после заканата од хакерската заедница Guardian of Pe...
Овие познати дами одбиле да снимаат голи сцени, иако тоа би им донела поголема популарност, обожа...
IKEA снабдила едно кино во московското предградие Химка, во рамките на својата кампања „Раз...
Излезе првиот краток трејлер за „Терминатор“ во времетраење од 15 секунди, кој точно ...
Да бидеме искрени, никој не отиде во кината да го гледа филмот 300 поради фантастично сценарио......
Поминаа 20 години после снимањето на еден од најпопуларните и најуспешните филмови на сите времињ...
„Universal Pictures“ ги презема правата за новиот филм за животот на Стив Џобс во сце...
Страница 4 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...