ВИЦ

Седат момче и девојка во парк, и мочето вели:
- Кажи ми нешто со кое срцето ќе почне побрзо да ми чука.
- Мојот татко е позади тебе!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
Sony бара замена за режисерот Дејвид Финчер, бидејќи на компанијата не и одговараат неговите гол...
Во „секс видеото“ Камерон Дијаз е во сексуален маратон со својот сопруг Џејсон Сегел....
Овој викенд „Frozen“ го надмина претходниот успех на Disney/Pixar приказната за &bdq...
Ова видео не води преку историјата уште од самите почетоци на филмот, па се до денес...
Кога ќе ги ставите Арон Соркин, Дејвид Финчер и Кристијан Бејл на едно место, можете да се облож...
Филмовите се едни од најомилените видови на забава, без оглед на тоа што денес има голема конкуре...
Познатиот актер Саливан Стејплтон е сериозно повреден за време на снимањето на ТВ серијата во Тај...
Специјалните ефекти се клучен дел од филмската индустрија со децении, а како изгледа тоа денес ќ...
„Силиконската долина“ со сигурност е една од најинтересните серии, поради која сме с...
Објавен е трејлер за филмот The Other Woman за жените и женските (не)пријателства со кралицата н...
Објавен е трејлерот за филмот „Guardians of the Galaxy's“ во главна улога со Крис Пра...
Еден од филмовите кои со нетрпение се очекуват годинава е Transcendence, во кој главен лик е д-р...
Како што се менува технологијата, така се менува и продукцијата на филмови, особено кога специја...
Популарната Викторија Бекам ја прикажува својата верзија за нејзиниот успех...
Популарната серија "Игра на престоли" ја доби и својата порно верзија...
Поминаа точно 20 години откако го објавија првиот дел, а моментално доаѓа новото продолжение од ...
Страница 7 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...