ВИЦ

- Зошто не дојде синоќа во кафана бее?
- Па што има да доаѓам, жена ми реши дека не ми се иде.

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Занимливости
На сите може да ни се случи да застанеме врз гума за џвакање...
Интересна е сликава со задача...
Ајде да провериме дали заборавивме како да ги решаваме математичките равенки...
Меркатите сами по себе се слатки и неодоливи животни, но нивните бебиња се уште повеќе слатки...
Една мајка забележала пенис на популарниот цртан филм Пчеличката Маја...
Хелсиншкиот аеродром е оценет како најдобар во светот...
Најпрво, погледнете ја сликата и брзо одговорете дали човекот се наоѓа внатре или надвор од куќата....
Малото девојче смао изгледа како да не е толку силно, но без проблем прави згибови...
Грицни ме со затворени очи и погоди за што станува збор...
Ураганите Харви и Ирма оставија страшни последици после себе...
Девојките се возат со бесни мотори, а нивните задници скокаат на сите страни...
Уште една страшна снимка од сообраќајната несреќа доаѓа од Русија...
Шаман влегол во вода, тврдејќи дека има супер моќи...
Партнерот и го разубавил денот на својата дама со тоа што и подарил мало куче...
Фотографот Лесли Холигсворт снимала венчавка во Алабама и направила фотографија што ќе се памети...
Секоја чест за оној што го снимал видеото...
Страница 1 од 599


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...