ВИЦ

Важно известување за домаќинки:
Се појавија тенџериња и тави со екстра сензори и електрична контрола при процесот на варење и пржење...
Штом нешто почнува да загорува, автоматски ви го гаси интернетот.

ТОП ВИДЕО

Сакал да ја украде торбата од згодната туристка, но кога видел што има, веќе нема да му текне да проба пак...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 21 Април 2017 11:16 Занимливости
Што значи мистериозниот код на статусот „420“?
Статусите “420”, “20/4″ или “4/20″ на Facebook, значат дека 20. април е Меѓународен ден на марихуаната...Интернационалниот ден на марихуаната е борба за легализирање на марихуаната. Една теорија вели дека 420 потекнува од средношколци во Сан Рафаел, кои во 70-те години го користеле “420” како шифра за конзумирање нарихуана.

Тоа значи дека се наоѓале во 4:20 часот, односно во 16:20, за да пушат марихуана.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кучето го обожава човекот што го собира ѓубрето...
На интернет кружат снимки и фотографии од жителите на колумбискиот град Манизалес, к...
Најновиот свет во светот на вежбањето е “napercise”, дремење во теретана...
Окото, односно видот, е најважното човечко сетило, затоа што со него примаме 90% од и...
Полидактилија е синдром со поголем број на прсти од вообичаените 5 на рацете или нозе...
Дожд од метеорите Lirid го запалија ноќното небо над планината Чангбаи, во североисто...


24FUDBAL.com.mk

Англија | Манчестер јунајтед има голем број на повредени играчи, па Жозе М...
Англија | Дефанзивецот на „Лисиците“, Роберт Хут фантастично го истрола Ал...
Германија | Тиаго Алкантара останува во Баерн Минхен, тој стави потпис на н...
Италија | „Наполитанците“ не успеале да стигнат до потписот на фудбалер на...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Русокосата секси дама има долги нозе и раце, а телото и е како правено од уметник...
Илејн Беатриз меша многу добро, и покажува одоздола повеќе одошто треба...
Мишел има добри облини, има поглед, одлично тело и одлични гради... а сето тоа сниман...