ВИЦ

Маж и плавуша одмараат во кревет, додека кучето во дворот на комшиите не престанува да лае! На плавушава и дошло преку глава и се стрчала надолу налутено и по 10 мин. се враќа у кревет! Мажот: Драга, што направи? Па кучето уште лае! -Плавушата: Па го земав у нашиот двор да видат они малце како е!!!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Јуни 2017 19:39 Занимливости
Што е ропство за вас?

Некој за вас одлучува дали да бидете среќни или несреќни...Дали тој што одлучува за вас не ве прави роб?

Некој за вас одлучува дали ќе бидете добро човечко суштества или лошо, дали на тој начин сте роб, или не?

Што се случува во вас, кога некој друг ве ограничува? Ова е најлошата форма на ропството, зар не? Само затоа што сите се такви, изгледа дека тоа е нормално. Епа, не е нормално.

Дефинитивно треба да проверите што се случува во вас, погледнете го ова духовно видео:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На сите може да ни се случи да застанеме врз гума за џвакање...
Интересна е сликава со задача...
Ајде да провериме дали заборавивме како да ги решаваме математичките равенки...
Меркатите сами по себе се слатки и неодоливи животни, но нивните бебиња се уште повеќ...
Една мајка забележала пенис на популарниот цртан филм Пчеличката Маја...
Хелсиншкиот аеродром е оценет како најдобар во светот...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...