ВИЦ

Пушење

Го фатил Мујо малиот Мујо како пуши и му држи предавање:
- "Мујо сине, ти си четврто одделение, а веќе пушиш, тоа не е во ред."
- "Па тато и ти си пушел во четврто одделение кога си бил основно."
- "Да сине, но јас тогаш имав 18 години!"

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Јуни 2017 19:39 Занимливости
Што е ропство за вас?

Некој за вас одлучува дали да бидете среќни или несреќни...Дали тој што одлучува за вас не ве прави роб?

Некој за вас одлучува дали ќе бидете добро човечко суштества или лошо, дали на тој начин сте роб, или не?

Што се случува во вас, кога некој друг ве ограничува? Ова е најлошата форма на ропството, зар не? Само затоа што сите се такви, изгледа дека тоа е нормално. Епа, не е нормално.

Дефинитивно треба да проверите што се случува во вас, погледнете го ова духовно видео:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Со ова видео се уверивме дека се уште има човечност во луѓето...
Сите мали бебиња се слатки, без разлика дали се животни или луѓе...
Луѓето што имаат зелено око се вистински раритет...
Во село во Виетнам еден човек секој ден ги става децата во големи најлонски вреќи за ...
Младенче нилски коњ од Синсинати инспирирало компанија да смисли нов вкус на сладолед...
Девојчето си нема маки со домашната анаконда...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...