ВИЦ

Се среќаваат двајца другари:
- Гледам жена ти добро ослабела.
- Да да, тоа е благодарение на една стара добра кинеска диета, јаде секој ден само супа.
- Со фиде?
- Не со стапчиња.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 08:31 Занимливости
Оваа девојка е машина!

Ако погледнете како вежба, ќе сфатите дека и жените може да бидат силни...Нели велиме дека жените се „понежниот пол“...? Оваа девојка ќе не разубеди во тоа, затоа што на дело покажува дека дамите може да бидат силни во рацете и да го вежбаат и прават истото што и мажите го прават.

Погледнете ги строгите тренинзи со дигање на девојкава:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...