ВИЦ

Маж ја носи својата девојка со BMW-то и во еден момент и вели: - Нешто ти премолчав. - Што? - Имам жена и дете. - Ме уплаши. Си помислив не е твое.

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 08:31 Занимливости
Оваа девојка е машина!

Ако погледнете како вежба, ќе сфатите дека и жените може да бидат силни...Нели велиме дека жените се „понежниот пол“...? Оваа девојка ќе не разубеди во тоа, затоа што на дело покажува дека дамите може да бидат силни во рацете и да го вежбаат и прават истото што и мажите го прават.

Погледнете ги строгите тренинзи со дигање на девојкава:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Со ова видео се уверивме дека се уште има човечност во луѓето...
Сите мали бебиња се слатки, без разлика дали се животни или луѓе...
Луѓето што имаат зелено око се вистински раритет...
Во село во Виетнам еден човек секој ден ги става децата во големи најлонски вреќи за ...
Младенче нилски коњ од Синсинати инспирирало компанија да смисли нов вкус на сладолед...
Девојчето си нема маки со домашната анаконда...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...