ВИЦ

Прашуваат црногорец:
Што најмногу сакаш да бидеш во следниот живот?
Змија – одговара црногорецот
Зошто сакаш да бидеш змија? – го прашуваат
Пааа, тоа ти е живот... Се движиш, а лежиш.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:42 Занимливости
Познавате ли некој што не сака да оди на Малдивите?

Сигурни сме дека не познавате таков човек...Оваа егзотична убавина може да ја разгледате на видео ако во моментот не можете и „немате сила“ за да одите. Погледнете на видеото одоздола со каков луксуз и природна убавина изобилува местото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...