ВИЦ

Се сретнале зајакот и волкот ноќе во шумата. Се бутнал зајакот во волкот и мрмори:
- Леле, колку е страшно во оваа шума, навистина се плашам.
- А како ќе ми биде мене кога сам ќе си одам дома!?

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:12 Занимливости
Како боите психолошки влијаат во домот

Секоја боја си има свое влијание, кое е детално и научно испитано...На пример, сината боја во домот влијае за да се смирите и да медитирате, зелената боја е за напредок и психолошко растење на индивидуата, а белата е за инспирирање, внатрешно чистење на душата и созревање и растење на индивидуата.

Погледнете на видеото одоздола какво влијание имаат боите:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кучето на британската војска спаси животи на војници во Авганистан, затоа денеска е о...
Мистичниот остров откриен во средината на Тихиот океан, предизвикал надеж дека Атланд...
Барби сака да биде прифатена од сите етнички заедници и нации во светот...
Поради неквалитетна работа, челните луѓе на Nissan се откажале од платата...
Ве советуваме кои зборови да не ги користите секојдневно со цел да изгледате и звучит...
Железничката компанија во Јапонија се извинила оти возот тргнал 20 секунди порано...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....