ВИЦ

Mу вели Мујо на Хасо:Разбра ли за новиот хотел,цела вечер јадeш,пиeш и секс до сабајле,а на одење дома ти даваат 50 евра.
Хасо го прашува:Кој те лаже така?
А Мујо му вели:
Oзбилно бе жена ми била синоќа!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:12 Занимливости
Како боите психолошки влијаат во домот

Секоја боја си има свое влијание, кое е детално и научно испитано...На пример, сината боја во домот влијае за да се смирите и да медитирате, зелената боја е за напредок и психолошко растење на индивидуата, а белата е за инспирирање, внатрешно чистење на душата и созревање и растење на индивидуата.

Погледнете на видеото одоздола какво влијание имаат боите:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Со ова видео се уверивме дека се уште има човечност во луѓето...
Сите мали бебиња се слатки, без разлика дали се животни или луѓе...
Луѓето што имаат зелено око се вистински раритет...
Во село во Виетнам еден човек секој ден ги става децата во големи најлонски вреќи за ...
Младенче нилски коњ од Синсинати инспирирало компанија да смисли нов вкус на сладолед...
Девојчето си нема маки со домашната анаконда...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...