ВИЦ

Праат Муабет Слаткар И Шабан ( Шаулиќ ) .. Па Слаткар Почнал Да Го Заебаа .. - Аббббреее Коооолллккууу ТтттТтттррооошшиииишшш Наааа Шааааммммпппоооннн ... ??? Хахахаха .. !! - Па Сигурно Помалце Од Тебе Колку Што Трошиш На Телефон .. !

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:30 Занимливости
Секоја чест за најхрабрите теренски камионџии

Камионџииве возат само на тешки терени...Замислете како би се чувствувале вие ако заглавите на ваква кал со автомобил, а не со огромен натоварен камион. Секоја чест за овие професионалци, кои се извлекуваат и се спремни во секој момент за предизвици.

Погледнете го видеото, ние сме фасцинирани:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...