ВИЦ

- При сместување во некој хотел во Турција Трпана се жали на шефот.
- Собата е мала, нема купатило и ВЦ, нема прозор, дури нема ни кревет, јас во ваква соба не можам да престојувам!
- Госпоѓо, Ве молам смирете се, сè уште сме во лифтот.

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 09:47 Занимливости
Мачка теши расплакано девојче

Многумина мислат дека мачките се бесчувствителни и тврдоглави суштества, но оваа ги сузбива овие предрасуди...Луѓето велат дека мачките се лицемерни и ја гледаат само користа од луѓето за да ги нахранат. Ние сме сигурни дека не е така, а доказ за тоа е видеото одоздола.

Мачката докажува дека има чувства, а од видеото одоздола го разнежни цел свет:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Не е сеедно на кое уво му кажувате на соговорникот...
Убаво погледнете ја сликата и кажете што мислите, кое дете ја искрши вазната...
Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на соц...
Со берење на маслинки во Грција можете добро да заработите...
Малите животни знаат што значи да се биде на безбедно и топло...
Зиландија е остров кој се смета како посебен континент, кој е познат и под името Тасм...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...