ВИЦ

Русокоса го фатила својот маж како ја изневерува со друга и почнала хистерично да вреска и земала пиштол и си го вперила во чело. Мажот скокнал избезумено и почнал да ја моли да не се убива, и се извинувал, ја молел да му прости. А оваа му вика: "Замолчи ти си следниот!"

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 09:47 Занимливости
Мачка теши расплакано девојче

Многумина мислат дека мачките се бесчувствителни и тврдоглави суштества, но оваа ги сузбива овие предрасуди...Луѓето велат дека мачките се лицемерни и ја гледаат само користа од луѓето за да ги нахранат. Ние сме сигурни дека не е така, а доказ за тоа е видеото одоздола.

Мачката докажува дека има чувства, а од видеото одоздола го разнежни цел свет:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џеф Безос, сопственикот на Amazon, донираше часовник кој ќе биде инсталиран како „сим...
Секоја успешна жена морала да помине низ различни фази од животот...
Ноќен кошмар е да ви се запушат цевките кога живеете во стан...
Многу трудници се воодушевени со оваа иновативна маска за стомакот...
Следните хороскопски знаци не трпат неверство и грубост, тие веднаш ги отстрануваат т...
Цвеќињата може секаде да го најдат своето место...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...