Сабота, 12 Август 2017 17:54 Занимливости
Полицаец смири напаѓач и на крај го расплача

Напаѓач влегол во полициска станица со нож...Наместо полицаецот да го уапси или да се вознемири, му пријде со интересен пристап и на крај случајот заврши со солзи од страна на напаѓачот. Очигледно кутриот имал мака, па затоа полицаецот успеал да го трогне и поинаку да реагира.

Полицаецот покажа голема човечност, наместо да му ги стави веднаш лисиците на рацете.

Видеото можете да го погледнете на овој линк ако не ви излегува на нашата страница.


This is the best thing I have seen for a long time!

pic.twitter.com/xpLeuwnMVC

— Perfectly Timed Pics (@Uber_Pix) July 1, 2017
Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Не е сеедно на кое уво му кажувате на соговорникот...
Убаво погледнете ја сликата и кажете што мислите, кое дете ја искрши вазната...
Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на соц...
Со берење на маслинки во Грција можете добро да заработите...
Малите животни знаат што значи да се биде на безбедно и топло...
Зиландија е остров кој се смета како посебен континент, кој е познат и под името Тасм...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...