ВИЦ

Во школо наставничката му вика на Трпе :
-Трпе кажи како работи моторот !
-Може ли со свои зборови ?
-Секако !
-Бббббббррррррррррррмммммммммм !!!!!!!!!!

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 12 Август 2017 17:54 Занимливости
Полицаец смири напаѓач и на крај го расплача

Напаѓач влегол во полициска станица со нож...Наместо полицаецот да го уапси или да се вознемири, му пријде со интересен пристап и на крај случајот заврши со солзи од страна на напаѓачот. Очигледно кутриот имал мака, па затоа полицаецот успеал да го трогне и поинаку да реагира.

Полицаецот покажа голема човечност, наместо да му ги стави веднаш лисиците на рацете.

Видеото можете да го погледнете на овој линк ако не ви излегува на нашата страница.


This is the best thing I have seen for a long time!

pic.twitter.com/xpLeuwnMVC

— Perfectly Timed Pics (@Uber_Pix) July 1, 2017
Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите сакаат да ја имаат моќта на препознавање на лажливците, но за жал тие се многу и...
„Ринге-ринге-раја“ е детска песничка која датира од 17 век, од чумата во Лондон...
Сликата со исончаната двојка на одмор на егзотична локација, станала хит на интернет....
Цвеќарката малку се поигрува со мажите...
Џиновска желка побегнала од зоолошка градина во Јапонија, а пронајдена е 2 недели под...
Еве како синот му се заблагодарил на таткото за сета љубов што му ја пружал од градин...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...