Среда, 27 Септември 2017 11:18 Занимливости
Парк за пениси, каде жените обожаваат да одат
Во Јужна Кореја постои парк преполн со кипови и статуи од пениси во ерекција...Паркот е подигнат во спомен на младата девица, чиј љубовник рибар отишол на риболов и никогаш не се вратил. Таа го чекала на брегот, но потоа имало невреме и девојката загинала.

Нејзиниот дух останал на плажата да лута, бркајќи ги сите риби. Кога дознале мештаните за нејзината судбина, биле во шок и го обвиниле нејзиниот немирен дух, па затоа направиле споменици, со цел да се смири нејзиниот дух. Ако сакате да го погледнете видеото од паркот, кликнете на овој линк.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Не е сеедно на кое уво му кажувате на соговорникот...
Убаво погледнете ја сликата и кажете што мислите, кое дете ја искрши вазната...
Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на соц...
Со берење на маслинки во Грција можете добро да заработите...
Малите животни знаат што значи да се биде на безбедно и топло...
Зиландија е остров кој се смета како посебен континент, кој е познат и под името Тасм...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...