ВИЦ

Ѕвони едната плавуша на телефон, од таму се јавува друга плавуша:
-Ало?
-Дали е тоа бројот 223-311?
-Не.ова е 22-33-11.
-Лелеее грешка, извинете што ве разбудив вака касно.
-Ма нема проблем и онака ѕвонеше телефонот!

ТОП ВИДЕО

Детето не дозволува на таткото да ја погуби кокошката...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 27 Септември 2017 11:18 Занимливости
Парк за пениси, каде жените обожаваат да одат
Во Јужна Кореја постои парк преполн со кипови и статуи од пениси во ерекција...Паркот е подигнат во спомен на младата девица, чиј љубовник рибар отишол на риболов и никогаш не се вратил. Таа го чекала на брегот, но потоа имало невреме и девојката загинала.

Нејзиниот дух останал на плажата да лута, бркајќи ги сите риби. Кога дознале мештаните за нејзината судбина, биле во шок и го обвиниле нејзиниот немирен дух, па затоа направиле споменици, со цел да се смири нејзиниот дух. Ако сакате да го погледнете видеото од паркот, кликнете на овој линк.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цвеќињата може секаде да го најдат своето место...
Овие извежбани дами изгледа како да одат по вода...
Ентони Робинс, веруваме дека повеќето веќе го знаат...
Млада жена сакала да ги пронајде сите свои полубраќа и сестрии, оти таа била добиена ...
Уметничката колекција на милијардерот Дејвид Рокфелер би можела да достигне над 500 м...
Кинеските власти бараат остра казна за човекот, што на изложба во САД украл палец од ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Ване Лесноски од Прилеп синоќа доби во обложувалница над поло...
Германија | Медиумите од Полска пренесуваат дека Роберт Левандовски ја пре...
Италија | Информациите од Италија велат дека Џиџо Донарума ќе го напушти во...
Италија | Поранешниот играч на Интер, Џофри Кондогбија минатата година го ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...
Сексапилната Каролина целосно расоблечена...