Понеделник, 02 Октомври 2017 16:59 Занимливости
Мачка што прв пат се бања во животот

Малите животни знаат што значи да се биде на безбедно и топло...Некои животни имаат среќа. Оваа мачка била пронајдена од добродушни луѓе на улица и одлучила да и овозможи привремен дом.

Ја исчистиле мачката од паразити, и ги дале потребните лекарства и ја избањале со топла купка. Мачките не се големи љубители на вода, но оваа апсолутно уживала во бањањето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цвеќињата може секаде да го најдат своето место...
Овие извежбани дами изгледа како да одат по вода...
Ентони Робинс, веруваме дека повеќето веќе го знаат...
Млада жена сакала да ги пронајде сите свои полубраќа и сестрии, оти таа била добиена ...
Уметничката колекција на милијардерот Дејвид Рокфелер би можела да достигне над 500 м...
Кинеските власти бараат остра казна за човекот, што на изложба во САД украл палец од ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Ване Лесноски од Прилеп синоќа доби во обложувалница над поло...
Германија | Медиумите од Полска пренесуваат дека Роберт Левандовски ја пре...
Италија | Информациите од Италија велат дека Џиџо Донарума ќе го напушти во...
Италија | Поранешниот играч на Интер, Џофри Кондогбија минатата година го ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...
Сексапилната Каролина целосно расоблечена...