ВИЦ

Си бил еден полицаец и нашол изгубен мајмун.
Го однел мајмунот во станица и на шефот му рекол:
- Шефе најдов мајмун, и шефов вика:
- Па добро де што си го донел во станица однеси го во золошка.
- Добро шефе.
По некое време се враќаат полицаецот и мајмунот.
- Шефе се вратив.
- Па нели ти реков да го однесеш мајмунот во золошка...

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 11 Ноември 2017 15:37 Занимливости
Мајка мајмун со љубов го храни детето

Поради огромната љубов што мајката ја чувствува за своето дете, ќе се разнежните од видеото...Корисниците на Facebook се фасцинирани од видеото со мајката мајмун, која со огромна љубов го храни бебето. Додека таа седи, бебето и лежеше во скут. Младенчето го хранеше со млеко и цело време нежно го милувала и љубела.

Најтрогателен момент е кога таа го бакнуваше бебето додека малото заспиваше:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кучето на британската војска спаси животи на војници во Авганистан, затоа денеска е о...
Мистичниот остров откриен во средината на Тихиот океан, предизвикал надеж дека Атланд...
Барби сака да биде прифатена од сите етнички заедници и нации во светот...
Поради неквалитетна работа, челните луѓе на Nissan се откажале од платата...
Ве советуваме кои зборови да не ги користите секојдневно со цел да изгледате и звучит...
Железничката компанија во Јапонија се извинила оти возот тргнал 20 секунди порано...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....