Вторник, 14 Ноември 2017 11:15 Занимливости
Бела ајкула гризнала млад лекар за раката

На видеото може да гледате 5 секунди хорор филм..Белата ајкула со должина од 3 метри го гризнала младиот лекар, кој одлично се снашол во ситуацијата. Тој ја совладал со само еден прецизен удар.

Британецот Чарли Фрај (25) успеал да избега од вилицата на ајкулата додека сурфал во Австралија. Тој има само површински рани на десното рамо и надлактицата од нападот на ајкулата на плажата. Погледнете на видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...