ВИЦ

Водка

Зајакот сокрил шише водка во грмушката и напишал:
- "Овде нема водка!"
Доаѓа наредниот ден, вотката исчезнала, а на нејзино место стои порака:
- "Ежот не ја зема!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 08 Јануари 2018 13:09 Занимливости
2018: Годишен деловен хороскоп за Вага

Стабилноста и рамнотежата се многу важни за Вагата...Годишниот хороскоп за Вага во 2018 покажува дека ова ќе биде голема година, оти носи многу нешта. Тоа ќе ја инспирира Вагата да се развива и да проба нови нешта. На почетокот на годината ќе имате ситни проблеми во кариерата, но лесно ќе ги надминете.

Лошите финансиски одлуки или лошиот тајминг ќе предизвика немир на работата, но не паничете. Искористете ја својата способност за стабилно и бавно да ги решавате проблемите. За да се вратите на правиот пат ќе биде потребно да преуредите некои работи од аспект на планирањето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...