ВИЦ

Фатила плавуша златна рипка...
Рипката: Ај, ако ме пуштиш, ѓе ти исполнам една желба! Плавушата: Ај не сери!...И рибата умрела од запек.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 08 Јануари 2018 13:38 Занимливости
Мајка Тереза за напуштените деца

Мајка Тереза е позната како најхуман човек во светот...

Мајка Тереза потекнува од Македонија, која насекаде низ светот им помагаше на напуштените и болните. Таа не им даваше толку многу храна на гладните, колку што им даваше љубов и внимание.

Погледнете го говорот што хуманата мајка Гонџа Бојаџи го одржала во седиштето на Обединетите Нации:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ангела Арентс е најплатена е во компанијата Apple, која е нејзината тајна за успех...
Лотосовиот цвет има големо значење за одредени култури...
Не го постираме ова со цел да ви кажеме рецепт, туку конструкција за правење на торта...
Скриена камера со која се експериментира кој ќе собере повеќе пари...
Овие трикови со вода дефинитивно ќе ви се допаднат...
Го привлекуваме секогаш она за коешто размислуваме...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...