ВИЦ

Влегува плавуша во автобус и еден цајкан станува да и ослободи место. Плавушава седнува и му вика:
Благодарам, баш сте менаџер. А цајканот и вика: Фала на континентот.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 09:48 Занимливости
2018: Годишен деловен хороскоп за Скорпија
Скорпиите се сигурни во себе и нештата се движат во насоката што ја замислиле...Ако не одат нештата како што посакувате, тогаш ќе се смеете однадвор, но внатре ќе бидете затворени додека не го решите проблемот. Годишниот хороскоп за Скорпија покажува дека оваа година ќе ви овозможи многу задоволства. Работите ќе ви одат од рака, особено во врските и кариерата.

Ќе бидете продуктивни во кариерата и ќе имате успех, а Јупитер ќе ве поттикне да промените некои нешта. Затоа, ако сте незадоволни, променете нешто и преиспитајте ги полињата во кои не напредувате.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...