ВИЦ

Трпе им раскажува на другарите:
- Дечки нема да верувате што ми се случи вчера, влагам ја дома кога гледам насмеана и задоволна жена!
- А што се случило?
- Па сум ја згрешил вратата!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 09:58 Занимливости
2018: Годишен деловен хороскоп за Стрелец

Годишниот хороскоп за Стрелец во 2018 покажува дека оваа година имате многу ведрина...

Ќе имате издигнувања и падови, но позитивниот став ќе го држи Стрелецот под контрола. Во претходната година ви беше важно да напредувате во поглед на кариерата и финансискиот статус. Во 2018 година на Стрелецот ќе му биде напорно многу планирање. Затоа идните планови ќе ги остават настрана.

Годишниот хороскоп за Стрелец 2018 покажува дека се ќе биде во ред кога ќе бидете концентрирани на личното задоволство. Доколку не сте, мора да се потрудите да ја одржите својата работа и да го спречите назадувањето во кариерата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...