Петок, 12 Јануари 2018 16:22 Занимливости
2018: Годишен деловен хороскоп за Јарец

Во светот на Јарецот, независноста е клучен збор...


Вие знаете што сакате и имате трпение да чекате за да ви дозволи да го добиете тоа што го сакате. Оваа година може да одморите, затоа што годишниот хороскоп за Јарец во 2018 покажува дека ќе доживеете успех, како резултат на претходната напорна работа.

Можеби ќе почувствувате општествен притисок поради тоа што ќе сакате да поминете квалитетно време со самите себеси, па затоа потрудете се да ги избалансирате двете страни. Благодарение на влијанието на Сонцето на секое поле ќе имате успех во животот. Луѓето ќе се чудат како постигнувате се и не дозволувајте тоа да ви влијае во напредокот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...