ВИЦ

- Здраво, дојдов да подигнам милион евра.
- Дечко, вие немате сметка во нашата банка.
- Кој сака, ќе најде начин, кој нејќе ќе најде изговор.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Занимливости
Пицеријата што доставува вакви гигантски пици се наоѓа во Лос Анџелес...
Ако немате ниту една идеја да го уредите својот балкон, тогаш ова е тоа за вас...
Вилушката е интересна алатка за јадење, која може да има повеќе намени...
Руското езеро исчезнало, исто како и рибите во него...
Смеењето е визуелна експресија на позитивна емоционална состојба на радост, веселба, среќа и олесну...
Доаѓа Духовден, денот кога одиме на гробот на нашите сакани...
Голем број на коли поминаа додека се појави човекот од мајка роден...
Масата за кафе се изработува своерачно, без никакви машини...
Миленичињата се нешто неодоливо...
Корисникот направил само социјален експеримент со околината...
Ова е едно од најпозитивните видеа што сме ги виделе...
Сликата изгледа многу едноставно, но не е така како што изгледа...
Секој има свој поим за смислен и исполнет живот, но постојат одредени правила како животот не треба...
Навистина досега не сме виделе ваков случај...
Не е сеедно на кое уво му кажувате на соговорникот...
Убаво погледнете ја сликата и кажете што мислите, кое дете ја искрши вазната...
Страница 8 од 607


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...