ВИЦ

Maрица е глупа

Ивица и вика на Марица:
- "Марице, многу си глупа!"

Си оди дома и мајка му го прашува:
- "Ивица, зошто и кажа на Марица дека е глупа? Ајде сега да одиш и да и се извиниш!"

Oди Ивици пред куќата на Марица и вика:
- "Марице, жал ми е што си толку глупа!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Занимливости
Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи...
Со берење на маслинки во Грција можете добро да заработите...
Малите животни знаат што значи да се биде на безбедно и топло...
Зиландија е остров кој се смета како посебен континент, кој е познат и под името Тасмантис...
Кога во Јапонија ќе се скрши некој сад, секогаш се составува со злато...
После природните непогоди, овие 50 животни пронашле засолниште заедно...
Во Јужна Кореја постои парк преполн со кипови и статуи од пениси во ерекција...
Желката долга 2 метра е пронајдена на плажа во Калели, близу до Барселона...
На сите може да ни се случи да застанеме врз гума за џвакање...
Интересна е сликава со задача...
Ајде да провериме дали заборавивме како да ги решаваме математичките равенки...
Меркатите сами по себе се слатки и неодоливи животни, но нивните бебиња се уште повеќе слатки...
Една мајка забележала пенис на популарниот цртан филм Пчеличката Маја...
Хелсиншкиот аеродром е оценет како најдобар во светот...
Најпрво, погледнете ја сликата и брзо одговорете дали човекот се наоѓа внатре или надвор од куќата....
Малото девојче смао изгледа како да не е толку силно, но без проблем прави згибови...
Страница 9 од 607


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...