ВИЦ

Седат две плавуши и едната ѝ вели на другата:
– Денеска правев тест за бременост!

Втората прашува:
– Прашањата тешки ли беа?


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Занимливости
Грицни ме со затворени очи и погоди за што станува збор...
Ураганите Харви и Ирма оставија страшни последици после себе...
Девојките се возат со бесни мотори, а нивните задници скокаат на сите страни...
Уште една страшна снимка од сообраќајната несреќа доаѓа од Русија...
Шаман влегол во вода, тврдејќи дека има супер моќи...
Партнерот и го разубавил денот на својата дама со тоа што и подарил мало куче...
Фотографот Лесли Холигсворт снимала венчавка во Алабама и направила фотографија што ќе се памети...
Секоја чест за оној што го снимал видеото...
Бурата не одбира време и место и уништува се пред себе...
На стариот човек не му е поимливо за тоа што сите млади се со телефон во рака...
Снимката со ова необично суштество се прошири на интернет ...
Колекционер на вино од Париз бил ограбен во подрумот каде што ги чува своите стари вина...
Тенките шноли за коса служат за држење на косата и обликување на некоја обична фризура...
Постојат трикови со помош на кои може да изгледаме подобро на фотографиите...
Сите сакаме повеќе или помалку другите да не сакаат и да не ценат...
Финска се одлучила за спроведување на експеримент, со кој на одбрани граѓани ќе биде исплатен основ...
Страница 10 од 607


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...