ВИЦ

Излeгува Трпе со бодуено око и Перица го прашува:Трпе што ти е на окото?
-Ми застана оса и те боцна?
-Не,таткоми ја утепа со лопата.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Занимливости
Оваа година е паричка со две страни за Рибите...
Најновата реклама на IKEA е за бебешки креветчиња...
Водолијата е позната по нејзиниот пријателски и допадлив карактер...
Крис Мекејб е месар од Тотнес, Англија, кој вели дека ветар ја затворил вратата кога влегол во замр...
Во светот на Јарецот, независноста е клучен збор...
Откријте кои се нивните карактеристики...
Мики Маус превртува прасе на ражен...
Поради грешка која сите жени ја прават,парфемот не трае долго...
Годишниот хороскоп за Стрелец во 2018 покажува дека оваа година имате многу ведрина...
Шише направено од 3 кг злато,исто толку сребро,и капак од дијаманти...
Улогата на кумата за време на венчавката е голема и се сноси голема одговорност...
Пронајдете ги волшебните зборови и откријте што ве чека оваа година...
Си беше еднаш една жена, која многу сакала да стане гимнастичарка...
Ова е навистина интересен начин за да си подготвувате кафе...
Скорпиите се сигурни во себе и нештата се движат во насоката што ја замислиле...
Еве кои три јазици мора децата да ги научат за да бидат успешни во иднина...
Страница 2 од 607


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...