Занимливости
Железничката компанија во Јапонија се извинила оти возот тргнал 20 секунди порано...
Секој си има мислење дали е подобро да има помлада или постара сестра...
Понекогаш треба да одделиме само малку време од нашиот распоред за да завршиме голема работа...
Само еден поглед кон нечие лице е доволен за да просудиме за поединечни карактеристики на тоа лиц...
На видеото може да гледате 5 секунди хорор филм..
Канкун има работна понуда што не се испушта, на едно од најубавите места во светот...
Ирвин Дејвид Јалом е психијатар и писател, познат како психотерапевт со хуманистичка ориентација...
Работник од Барселона со 12 години стаж во фирмата е отпуштен затоа што бил премногу вреден...
Поради огромната љубов што мајката ја чувствува за своето дете, ќе се разнежните од видеото...
Овие времиња беа кога децата и општо луѓето беа среќни...
Ова е интересна илузија, која можеби и ќе ја препознаете...
На оваа слика има многу елементи што ви го отежнуваат решавањето на задачите...
Не сме сигурни дека може да го решите, но еве...
Повеќето од нас се на иста позиција...
Палетите што се користат за пакување на стока, компаниите ги фрлаат...
Скалите во нашиот дом или во дворот може да бидат вистински мелем за очи...
Страница 6 од 607


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...