ВИЦ

Минува командирот преку улица и гледа двајца свои полицајци како фатиле едно куче, се вртат во круг и гледат на сите страни.
- Што правите бре, кретени? - ги прашува командирот.
- Пред малку овде истрча едно момче и викна: "Е гледајте куче со двајца кретени!"

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Лавот порасна во Peugeot 5008 BlueHDi


1208733-4pvrrrj79k
 
1208760-3qho3smhsh
 
1208886-q027h09buk
 
naslovna_n
 
TOP5134
 
TOP5136
 
TOP5152
 
TOP5252
 
TOP5325
 
TOP5347
 
TOP5355
 

 

 


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...