ВИЦ

Наредби!
Слуга, дали ја запали колата?
- Да госпoдине, веќе и гаражата гори!
Слуга, давај пушката, сакам да пукам!
- Господине сите спијат.
- Нема везе, ќе пукам на прсти!
Слуга, зашто се весниците во замрзивач?
- За вестите да останат свежи.

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Лавот порасна во Peugeot 5008 BlueHDi


1208733-4pvrrrj79k
 
1208760-3qho3smhsh
 
1208886-q027h09buk
 
naslovna_n
 
TOP5134
 
TOP5136
 
TOP5152
 
TOP5252
 
TOP5325
 
TOP5347
 
TOP5355
 

 

 


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...