ВИЦ

Еден човек викнал дома неколку полицајци за да видат колку му е глупаво детето.- Гледајте сега! Ајде сине, оди во дворот види дали сум таму!- Веднаш тато! -рекло детето и излегло надвор.Тогаш еден од полицајците рекол:- Навистина е глупаво детево, можеше да види низ прозорец, без да оди надвор!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Македонија
Струмички Карневал 2010
Струмички Карне...
Мода
Мода
Струмички карневали 2009
Струмички карне...
Смоларски водопади
Смоларски водоп...
Колешински Водопади
Колешински Водо...

 

 


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...