ВИЦ

Селанец

Човек од село во преполн гратски автобус, стои и се држи да не падне. Одеднаш, некоја госпоѓа му застанува со штиклата на нога и почнала да се извинува:
- "Леле, извинете господина, не беше намерно!"
- "Не грижете се госпоѓо, ние селаните сме навикнати да не гази стока!"

ТОП ВИДЕО

За младиот човек Албанец кој вели дека доаѓа од Македонија, мислиме дека се преправа и глуми, затоа што така изгледа, а ако сето ова е оригинално, тогаш одлично излегло интервјуто...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Женски тела прекриени со тетоважи
tetovazi
 
tetovazi1
 
tetovazi2
 
tetovazi3
 
tetovazi4
 
tetovazi5
 
tetovazi6
 
tetovazi7
 
tetovazi8
 
tetovazi9
 
tetovazi10
 
tetovazi11
 
tetovazi12
 
tetovazi13
 
tetovazi14
 
tetovazi15
 
tetovazi16
 
tetovazi17
 
tetovazi18
 
tetovazi19
 
tetovazi20
 
tetovazi21
 
tetovazi22
 
tetovazi23
 
tetovazi24
 
tetovazi25
 
tetovazi26
 
tetovazi27
 
tetovazi28
 
tetovazi29
 
tetovazi30
 
tetovazi31
 
tetovazi32
 
tetovazi33
 
tetovazi34
 
tetovazi35
 
tetovazi36
 
tetovazi37
 
tetovazi38
 
tetovazi39
 
tetovazi27
 

 

 

24FUDBAL.com.mk

Целта на Арсенал, грчкиот фудбалер Костас Манолас ќе потпише за Рома, обј...
Атлетико Мадрид одигра лош натпревар на гостувањето кај Рајо Ваљекано и н...
Поради скршеница на стапалото, Оливие Жиру три месеци ќе биде надвор од ф...
Во текот на денешниот ден Анхел Ди Марија ќе ги помине медицинските тест...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2
Inflate Us 2

Hot & Sexy

Девојката со големи облини е вистинска фантазија за мажите, едноставно совршена е.....
Даниела е тип на жена на која нема шанси да останете рамнодушни кога ќе ја видите, ...
Девојката која е облечена спортски како судијка ќе го привлече вашиот поглед, затоа...