ВИЦ

Во банка:
- Добар ден, да ве замолам блокирана ми е сметката, во што е проблемот?

Излегуваш oд банка:
- Да ви ебам мајката лоповска пичка ви материна.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Дечки
Мејковер на познатите фраери
Мејковер на поз...
Мускулести и мажествени актери
Мускулести и ма...
Домот на фудбалерот Погба
Домот на фудбал...
Поради овие фризури на славните сега им е незгодно
Поради овие фри...
Подобро да не се врати модата од 70-те
Подобро да не с...
Како денес изгледаат заводниците од 90-те
Како денес изгл...
Ѓоковиќ со солзи радосници после Олимписките игри
Ѓоковиќ со солз...
Животот на Дејвид Боуви во слики
Животот на Дејв...
Сцени од најновиот Џејмс Бонд
Сцени од најнов...
Познатите личности како бебиња
Познатите лично...
Мускулестиот Гај
Мускулестиот Га...
Дизниевите ликови во верзија на „50 нијанси сива“
Дизниевите лико...
Остин е голема фаца
Остин е голема ...
Тијаго е навистина привлечен маж
Тијаго е навист...
Кори е маж на кој може да се потпрете
Кори е маж на к...
Мигел како секси Дедо Мраз
Мигел како секс...
Џош е секси подарок за сите жени
Џош е секси под...
Фитнес манекенот Стивен
Фитнес манекено...
Тимоти е русокос и мускулест
Тимоти е русоко...
Артуро е вистински манекен
Артуро е вистин...
Атрактивниот пливач Чад ле Кло
Атрактивниот пл...
Филип е за сите што сакаат слаби мажи
Филип е за сите...
Адам е фраерот за вас
Адам е фраерот ...
Брајан со мега мускули
Брајан со мега ...
Мускулестиот Тимоти
Мускулестиот Ти...
Привлечниот Индиец Рафаел
Привлечниот Инд...
Фотографии од животот на Робин Вилијамс
Фотографии од ж...
Конор е вистинско мажиште
Конор е вистинс...
Денвер е доказ дека и мажите може да бидат секси
Денвер е доказ ...
Ако сакате мускулести, Бренд е мажот за вас
Ако сакате муск...
Рајан е вистински фраер на денот
Рајан е вистинс...
Луис како „Волверин“
Луис како „Волв...
Насим има мускули за извоз
Насим има муску...
Давид е момче за на плажа
Давид е момче з...
Савилје е неодолив маж
Савилје е неодо...
Морган е мускулест господин
Морган е мускул...
Ниту Супермен не му е рамен на Џејсон
Ниту Супермен н...
Вини се потрудил околу телото
Вини се потруди...
Тајлер е она што жените го сакаат
Тајлер е она шт...
Педро е црн и привлечен маж за кого сигурно сонувате
Педро е црн и п...
Кори во ретро-модерен стил
Кори во ретро-м...
Џереми знае како да се покаже
Џереми знае как...
Скот е фраер и половина
Скот е фраер и ...
Џефри доминира со огромните мускули
Џефри доминира ...
Мускулестиот Херхе на кого треба да се огледаат мажите
Мускулестиот Хе...
Марк е висок и мускулест
Марк е висок и ...
Мајк е мускулест, секси и мажествен
Мајк е мускулес...
Фабиен е мускулесто мажиште
Фабиен е мускул...
Карлос е сечија женска фантазија
Карлос е сечија...
Хенри е актрактивен и шармантен
Хенри е актракт...
Оливеер во црно-бело издание
Оливеер во црно...
Фраерот Алекс
Фраерот Алекс
Стив е млад и харизматичен
Стив е млад и х...
Нема шанси да не го привлече женското внимание
Нема шанси да н...
Рафа ве заведува со насмевка
Рафа ве заведув...
Дејвид е голем заводник
Дејвид е голем ...
Конор има совршено тело
Конор има соврш...
Џош заведува со поглед
Џош заведува со...
Неодоливиот Крис
Неодоливиот Кри...
Фраерот Вилијам Леви
Фраерот Вилијам...
Шејн е совршен маж
Шејн е совршен ...
Марк е згоден и мускулест
Марк е згоден и...
Дејвид
Дејвид
Кристијан
Кристијан
Лиам Хемстворт - секси Австралиец
Лиам Хемстворт ...
Мет Боумер - убавецот на Холивуд
Мет Боумер - уб...
Бредли Купер
Бредли Купер
Рајан Филипе
Рајан Филипе
Дејвид Бекам
Дејвид Бекам
Дечки
Дечки
Ларс Бурмајстер
Ларс Бурмајстер
Келан Лутз
Келан Лутз
Секси момци
Секси момци
Toм Форд
Toм Форд
Хенри Кавил
Хенри Кавил
Роберт Патинсон
Роберт Патинсон
Aлен Клипингер
Aлен Клипингер
Travis Fimmel
Travis Fimmel
Момци за календар
Момци за календ...
Aaron
Aaron
Anthony Catanzaro
Anthony Catanza...
Mariano Vivanco
Mariano Vivanco
Frajer-dana-Oliver-3
 
Frajer-dana-Oliver-4
 
Frajer-dana-Oliver-5
 
Frajer-dana-Oliver-6
 
Frajer-dana-Oliver-7
 
Frajer-dana-Oliver-15
 
Frajer-dana-Oliver-21
 
Frajer-dana-Oliver-31
 
Frajer-dana-Oliver-43-copy
 

 

 


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...