ВИЦ

Хасо и јакна

И пратил Хасо јакна на жената од Германија. Ја платил 500 евра, но не сакал да ја загрижува затоа што дал толку пари и кажал дека ја купил 250 евра. Наредниот ден се јавува жена му и вика:
- "Хасо, дај прати уште вакви јакни, започнав бизнис, оваа веднаш ја продадов за 300 евра!"

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - devojki
Natalija-Siviek
Natalija-Siviek
Mokri_maicki
Mokri_maicki
Miranda_Kerr
Miranda_Kerr
Lacey-Banghard
Lacey-Banghard
Kruniuvanje
Kruniuvanje
Kim_Kardashian
Kim_Kardashian
Kayden Kross
Kayden Kross
Katie_Green
Katie_Green
Kacey_Barnfield
Kacey_Barnfield
JessicaAlba
JessicaAlba
Golemi_gradi
Golemi_gradi
Georgia Jones
Georgia Jones
Gemma Massey
Gemma Massey
Fashion_House
Fashion_House
Erotska_Armija
Erotska_Armija
Erica Ellison
Erica Ellison
Elisabetta_Canalis
Elisabetta_Cana...
DJ_MARI_FERRARI
DJ_MARI_FERRARI
CJ Miles
CJ Miles
Boot Camp
Boot Camp
AlessandraAmbrosio
AlessandraAmbro...
AdrianaLima
AdrianaLima
25iphone_ubavici
25iphone_ubavic...
20_Hotest_Angelina_Lavo
20_Hotest_Angel...

 

 


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....