ВИЦ

Полицаец прашува некое момче:
- "Извини дечко, колку е часот?"

Дечкото погледнува во часовникот:
- "Десет минути до шест!"

На тоа полицаецот изнервирано:
- "Мене не ме интересира колку ќе биде за десет минути туку колку е сега!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Романтика на секој чекор
cekor1
 
cekor2
 
cekor3
 
cekor4
 
cekor5
 
cekor6
 
cekor7
 
cekor8
 
cekori9
 
cekori10
 
cekori11
 
cekori12
 
cekori13
 
cekori14
 
cekori15
 
cekori16
 
cekori17
 
cekori18
 
cekori19
 
cekori20
 
cekori21
 
cekori22
 
cekori23
 
cekori24
 
cekori25
 
cekori26
 
cekori27
 

 

 


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...