ВИЦ

Оди Мујо на уписи, по пат го сретнува Хасо и му вика.- каде бе Мујо?- еве да упишам факултет.- на кој бе Мујо?- на технолошки- и што ке бидеш кога ќе завршиш?- технолошки вишок!!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 13 Јуни 2017 09:14 Хумор
Трамп го фаќа папата за рачето

Ова е една од најсмешните монтажи во последно време...Секоја чест за монтажерот на ова видео, на кое се гледа како американскиот претседател Доналд Трамп наводно заводнички го допира папата Франц за раката.

Погледнете го видеото, стана многу популарно на социјалните мрежи:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Секогаш жените имаат проблем со паркирањето...
Децата му даваат паричка, а тој им извлекува играчка или сокче...
„Гладна сум и нервозна“, вели девојчето...
Кога се мали, децата ги учат сите нешта што ги опкружуваат...
Човекот сакаше само да се снима во ова прекрасно море...
Момчето со шампонот одозгора ги шампонира сите што се тушираат...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...