ВИЦ

Се собрала група на Роми пред парламентот и викаат:
- Сакаме! Сакаме! Сакаме!

Излегува претседателот на парламентот и ги прашува:
- Што сакате?
- Шо ќе дадеш бе брат, што ќе дадеш...

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 13 Јуни 2017 09:14 Хумор
Трамп го фаќа папата за рачето

Ова е една од најсмешните монтажи во последно време...Секоја чест за монтажерот на ова видео, на кое се гледа како американскиот претседател Доналд Трамп наводно заводнички го допира папата Франц за раката.

Погледнете го видеото, стана многу популарно на социјалните мрежи:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Замислете некој да ви го наруши мирот додека спиете...
Деспасито стана глобален хит од кого нема бегање...
Ова е моментот кога велосипедот си мисли дека е автомобил...
Ова е моментот кога воопшто не ви се работи...
Вака се чувствуваме сите кога ќе одиме на одмор после цела година чекање...
Кучето има перформанс каков што сите го правиме кога налетуваме на море...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...