ВИЦ

Се возеле со воз: паметна плавуша, Пинокио и паметен маж. Во купето на
масичката имало едно јаболко. Одеднаш возот влегол в тунел и црна
темница, прст пред око не се гледало. Кога излегол возот од тунелот
јаболкото го немало.
- Кој го изел јаболкото?
- Па нормално умниот маж, сите други се измислени личности!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Јуни 2017 09:50 Хумор
Мачките што ни го разубавија денот

Нема да верувате колку ќе се смеете од ова видео...Мачките се нашите омилени домашни миленици, кои со своето однесување прават да сфатиме дека животот не е толку црн и тежок. Со нивниот хумор дефинитивно ќе ви го разубават денот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реал...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....