ВИЦ

Плавуша ѕвони во полиција:
– Сѐ ми украле! Воланот ми го украле, радиото, па дури и педалите за гаста и кочницата ми ги украле!

По 2-3 минути ѕвони пак:
– Извинете, сум седнала на задното седиште.


ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 10:22 Хумор
Еве како се бега од колевка на дело

Еве како изгледа кога поголемиот брат му помага на помалиот де избега од својата колевка...На Facebook ова видео има над 65 милиони прегледи. Снимката е доказ дека браќата можат да бидат добри партнери и во добро и во лошо.

Брајан и Миси Ланинг го водат блогот Daily Bumps, кои овој пат ги снимале своите синови во нивното бегство, погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Замислете некој да ви го наруши мирот додека спиете...
Деспасито стана глобален хит од кого нема бегање...
Ова е моментот кога велосипедот си мисли дека е автомобил...
Ова е моментот кога воопшто не ви се работи...
Вака се чувствуваме сите кога ќе одиме на одмор после цела година чекање...
Кучето има перформанс каков што сите го правиме кога налетуваме на море...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...