ВИЦ

Не постои теорија на еволуција. Постои само листа на суштества на кои Чак Норис им дозволил да живеат.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:49 Хумор
Моментот кога ќе се заразите со песна против своја волја

Деспасито го зарази цел свет и само еднаш во две години се појавува ваква песна...Момците на почетокот зборуваа колку е глупава песната, за која велат дека се сите исти песни, само што ги менуваат зборовите.

Но, за 2 секунди почнаа веќе да играат и беа супер смешни:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Горилата Зола од зоолошката градина во Далас привлекла внимание со своето брејкденс и...
Флертот е индивидуална работа и секој различно флертува...
Ова е радосниот момент кога знаете дека ви носат германско чоколадо и пари...
На кучето му облекле смешен костим, со кој изгледа како бик во арена...
Еве буквално вакви сме сите во кола...
Секоја чест за тој што го монтирал скелетот...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...